Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Oficiálne webové sídlo obce Urmince.

VOĽBY DO ORGÁNOV SAMOSPRÁVY OBCÍ - výsledkyVytlačiť
 

 

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí

v obci Urmince  pre volebné obdobie 2018 – 2022

________________________________________________________________________

 

Počet voličov zapísaných do zoznamu  voličov:            1 197

Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní:                737

Volebná účasť:                                                                  61,57 %

 

Výsledky volieb starostu obce:

1. Matúš Hubinský, JUDr.,  Slovenská národná strana                         466 hlasov

2. Jozef Cifra, Ing.,  Starostovia a nezávislí kandidáti                                  252 hlasov

 

Výsledky volieb poslancov do obecného zastupiteľstva:

1. Peter Bobula, Mgr., Ing., Kresťanskodemokratické hnutie             354 hlasov

2. Daniel Huba, Ing., Slovenská národná strana                                   336 hlasov

3. Filip Mokoš, Mgr., Slovenská národná strana                                   313 hlasov

4. Mariana Chobotová, JUDr., Slovenská národná jednota                 304 hlasov

                                               – strana vlastencov                                   

5. Mária Geschnábelová,  Starostovia a nezávislí kandidáti               281 hlasov

6. Marcela Geciová, Mgr., PhD., Kresťanskodemokratické hnutie     269 hlasov

7. Miroslav Bago, Slovenská národná jednota – strana vlastencov  261 hlasov

8. Jana Szabová, JUDr., nezávislá kandidátka                                      253 hlasov

9. Miloš Bago,  Kresťanskodemokratické hnutie                                  219 hlasov

 

Náhradníci:

1. Soňa Kuklová, MUDr., Starostovia a nezávislí kandidáti                          215 hlasov

2. Róbert Paták, Ing., nezávislý kandidát                                                     212 hlasov

3. Richard Kostolný,  Spolu – občianska demokracia                                  199 hlasov

4. Hana Markovičová, nezávislá kandidátka                                                195 hlasov

5. Juraj Rybanský, Kresťanskodemokratické hnutie                                    193 hlasov

6. Alexandra Cifrová, Bc., Kresťanskodemokratické hnutie                         172 hlasov

7. Michal Streďanský, Ing., Kresťanskodemokratické hnutie                       163 hlasov

8. Vladimír Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie                                     153 hlasov

9. Jozef Rybanský, Starostovia a nezávislí kandidáta                                 114 hlasov

10.Michal Pastirik, Ing., Starostovia a nezávislí kandidáti                           104 hlasov

11.Iveta Krajčíková, Starostovia a nezávislí kandidát                                   94 hlasov

12.Marek Hudák,  Starostovia a nezávislí kandidáti                                      92 hlasov

 


 
 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka